Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Tatran Hrušky B – TJ Sokol Bučovice C /18.5.2012/

31. 5. 2012

V pátek 18. května jsme vyrazili do Hrušek na náš první zápas druhé poloviny sezony. Na místo jsme dorazili asi v 17:20 hod, samozřejmě jako první, asi 10 minut po nás se objevili první domácí. Celá příprava, hlavně ze strany domácích, byla dosti vlažná. (Zato my jsme nelenili a místo s míčem jsme se rozpinkávali s kamenem, snad bez trvalých následků.) Do Hrušek jsme odjeli v celkem nekompletní sestavě (Sobotka R., Sehnalík R., Kříž J., Sedlář V. a Čulík M.) doplněnou trenéry Doblem (kapitán) a Micinem. Já jsem se zhostil role statistika a zapisovatele, protože jsem měl, snad drobné, zranění ze čtvrtečního tréninku.

Soupeři se ale také sešli jen v šesti, a tak se síly zdály vyrovnané. Místní hřiště je známé svými větrnnými podmínkami a ani dnes se žádné změny nekonaly, fouká poměrně silný vítr, je oblačno, teplota kolem 13 ºC a právě začíná první set.